• Ново
ЛИНК-MI EF03-300M ransmitter Receiver 300M High съвместимост HDMI over Fiber Optic Продължавам 10G SFP/Multi mode support 4k@60hz

ЛИНК-MI EF03-300M ransmitter Receiver 300M High съвместимост HDMI over Fiber Optic Продължавам 10G SFP/Multi mode support

BGN 824.00

Сума
Налично за поръчка

Внимание : пазете се да поставите / извадите кабела ① 4 Kx2 K изисква модул 10 G. включете удължител HDMI, източници и дисплеи. Моля, консултирайте се с операция Рева : Стъпка 1 : Включете двухшпиндельный оптичен кабел или двунаправленное един влакна между предавател и приемник. включете двухшпиндельный оптичен или двупосочни единични кабели до предавателя и приемника на HDMI за четене на EDID дисплей с HDMI (по избор). включете HDMI дисплей на приемника на HDMI. подкрепете единична /Мулти режим, самотен /Двухшпиндельное влакна (опционное). Стъпка 2 : подателят ще получи EDID дисплей HDMI. Поддържа LPCM 7. Ако на дисплея HDMI не може да работи нормално, ние ви предлагаме да копирате EDID дисплей с HDMI.
ЛИНК-MI EF03-300 M ransmitter Receiver 300 M High съвместимост HDMI over Fiber Optic Продължавам 10 G SFP/Multi mode support [email protected]
Въведение удължителен кабел от оптични влакна, HDMI осигурява разширяване на сигнали HDMI и 3 D на големи разстояния един от оптични оптични кабела,поддържа висока резолюция до 4 K*2 K, функция за копиране на EDID / pass-through.2, изход HDCP 1. включете източника на входящия сигнал на HDMI към входящата порт HDMI предавател. включете включени в комплекта на доставка на хранителни източници на постоянен ток 5 До блокирующей контакт власт. Функции 1. Автоматично EDID функция за автоматично EDID позволява автоматично копие на EDID дисплей с HDMI към HDMI източник. Поддръжка на резолюции до Ultra HD [email protected], YUV4 : 2 : 0.с автоматично EDID за бърза интеграция източник и на дисплея. Стъпка 3 : след изключване на захранването при свързване на удължител HDMI с едно влакно, EDID ще бъде записан като последен път копирания. прехвърляне от 1 м до 300 м. Поддръжка на пропускателна способност до 10,2 Gbit / vs 4.дарете на входния сигнал HDCP2. отменя EDID Стъпка 1 : Натиснете бутона за рестартиране на EDID в продължение на 3 секунди, с помощта на край на кламер за хартия или друг остър предмет.4, на изхода HDCP1.дарете на входния сигнал HDCP1. свържете LC-LC single /multi mode single /duplex оптичен кабел между волоконным пристанище на предавателя и волоконным пристанище на приемника. 10 G SFP модул 300 M X2, един влакна, единния режим. HDMI Продължавам Over Fiber 2). Преглед на продукта Схема на свързване Свързване и експлоатация 1. Стъпка 2 : индикаторът за захранване и състоянието на угасне и отново ще стане светло, вие успешно падна EDID в състояние по подразбиране. Сглобете модулите с едно / мулти режими, едно /дуплексным влакно до удлинителю HDMI①. Източник на захранване DC5 V 1 A X2 4). заключване на източници на храна.1, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio . Централен Блок. Ръководство за експлоатация опаковка и доставка
. Описание панел EDID Въведение 1. повърхностен монтаж. EDID по подразбиране - [email protected], LPCM Аудио. Съдържанието На Опаковката 1). Удължител може да се използва за широк спектър от приложения, изискващи пренос на големи разстояния с висока резолюция с високо качество, благодарение на своята добра стабилност и по-мощен сигурност.

Декларирани характеристики

Цвят:
Штепсельная вилица Великобритания, штепсельная вилица САЩ, штепсельная вилица ЕС, штепсельная вилица АС
Номер На Модела:
LM-EF03-300M
търговска марка:
ЛИНК ЗА MI
Видео Вход (Предавател):
Видео Вход (Предавател)
Видео Изход (Приемник):
1xHDMI Тип A, 19-пинов женски
Вход HDCP:
HDCP 2.2, HDCP 1.4
Изход HDCP:
HDCP 1.4
Нето тегло:
475г (чифт)
Предава:
300м
DC:
5V
Честотна лента подкрепа:
до 10,2 Gbit / сек
Разделителна способност:
до ултра HD [email protected], YUV4
Fiber интерфейс:
LC

Свързани продукти