• Ново
Продажба на едро w188 3D ангел 18 мм кристал метална бутон на Модула за гривна, колие бижута за жени, подарък за модни аксесоари

Продажба на едро w188 3D ангел 18 мм кристал метална бутон на Модула за гривна, колие бижута за жени, подарък за модни аксесоари

BGN 12.00

Сума
Налично за поръчка


18 20 mm метален бутон

Декларирани характеристики

търговска марка:
ЛУВЕЛЛЕВЕР
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Широчина На Елемента:
2cm
Характеристики На Продукта:
Метален бутон 18мм20мм
Диаметъра На Продукта:
2cm
Височина На Продукта:
2cm
Дължина На Продукта:
2cm
Тегло На Продукта:
6g
Номер На Модела:
Метален бутон 18мм20мм
Тип Елемент:
бижута находки

Свързани продукти